درياچه ایران تاریخ مردان تاریخی ایرانی

درياچه: ایران تاریخ مردان تاریخی ایرانی مردانه ایرانیان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث اعترافات عاملان ٢ جنایت خانوادگی

عاملان دو جنایت خانوادگی بعد از بازداشت از سوی کارآگاهان جنایی به ارتکاب قتل اعتراف کردند. یکی از متهمان همسرش را به قتل رسانده و دیگری خواهرش را کشته هست. کارآ

اعترافات عاملان ٢ جنایت خانوادگی

عبارات مهم : جنایت

عاملان دو جنایت خانوادگی بعد از بازداشت از سوی کارآگاهان جنایی به ارتکاب قتل اعتراف کردند. یکی از متهمان همسرش را به قتل رسانده و دیگری خواهرش را کشته هست. کارآگاهان جنایی استان چهارمحال وبختیاری در پی دریافت گزارشی مبنی بر فوت زن ٤٠ ساله به علت برق گرفتگی تحقیقات خود را شروع کردند و به دنبال سرنخ هایی، از جمله وجود اختلافات خانوادگی و خراشیدگی و کبودی در ناحیه گردن مقتول، همسر این زن مظنون شدند و او را دستگیر کردند.

شرق؛ متهم در بازجویی ها ابتدا منکر هرگونه نقشی در قتل همسرش شد، ولی در مواجهه با دلایل و مدارک ارائه شده، لب به اعتراف گشود و گفت: زمانی که فرزندانم مدرسه بودند با توجه به اختلافات قبلی، با جدال لفظی بین من و همسرم و از دست دادن کنترل خود، همسرم را با استفاده از روسری خفه کردم. سپس جهت صحنه سازی رشته سیم برقی را به بدن او وصل کرده و در تماس با پلیس ١١٠ فوت همسرم را به علت برق گرفتگی گزارش کردم. دومین جنایت در استان فارس اتفاق افتاد و کارآگاهان هنگامی که از آن باخبر شدند که جوانی با مرکز فوریتی های پلیسی ١١٠ تماس گرفت و اعلام کرد خواهرش را کشته است.

او سپس نشانی محل سکونتش را به پلیس داد. مأموران هنگامی که در محل حاضر شدند جنازه غرق در خون دختری جوان را که به نظر می رسید نشانه ضربه چاقو قرار گرفته هست، مشاهده کردند. در ادامه متهم به نام جمشید تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت: «من و خواهرم در منزل پدری مان تنها زندگی می کردیم از مدت ها قبل به خواهرم جمیله ظنین شده است و حتی با او سر این عنوان مشاجره کرده بودم. چند روز قبل هم بر سر همین مسئله با هم دعوا کردیم بعد از آن قهر بودیم و کاری به هم نداشتیم تا اینکه شب اتفاق خواهرم نیمه شب به منزل بازگشت. من که از این رفتارهای او به شدت عصبانی بودم علت تأخیرش را پرسیدم که جواب داد کارهایش به من ربطی ندارد. همین حرف باعث شد دوباره مشاجره شروع شود. خواهرم حین دعوا به من حمله کرد و من هم او را به زمین کوبیدم و با چاقو زخمی اش کردم البته فکر نمی کردم اتفاق خاصی افتاده باشد.

اعترافات عاملان ٢ جنایت خانوادگی

بعد از آن رفتم خوابیدم. حدود ساعت سه بعدازظهر بود که بیدار شدم و دیدم خواهرم در همان جایی که دعوا می کردیم روی زمین افتاده هست. جلو رفتم و فهمیدم بدنش سرد هست. به شدت ترسیده بودم. هرگز فکر نمی کردم همان یک ضربه باعث فوت او شود. در حالی که نمی دانستم چه کار کنم با برادرم تماس گرفتم و او به من گفت بهتر است به پلیس تلفن کنم و واقعیت را بگویم».بنا بر این گزارش، این متهم و مرد همسرکش در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

عاملان دو جنایت خانوادگی بعد از بازداشت از سوی کارآگاهان جنایی به ارتکاب قتل اعتراف کردند. یکی از متهمان همسرش را به قتل رسانده و دیگری خواهرش را کشته هست. کارآ

واژه های کلیدی: جنایت | تحقیقات | اختلافات خانوادگی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs