درياچه ایران تاریخ مردان تاریخی ایرانی

درياچه: ایران تاریخ مردان تاریخی ایرانی مردانه ایرانیان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث دام زوج شیشه‌ای جهت زنان مسافر

زوج شیشه‌ای جهت تامین هزینه مواد مخدر، زنان را در پوشش مسافر ربوده و با ترساندن چاقو اموالشان را دزدی می‌کردند. 

دام زوج شیشه‌ای جهت زنان مسافر

دام زوج شیشه ای جهت زنان مسافر

عبارات مهم : ماشین

زوج شیشه ای جهت تامین هزینه مواد مخدر، زنان را در پوشش مسافر ربوده و با ترساندن چاقو اموالشان را دزدی می کردند.

به گزارش جام جم، روزهای نهایی هفته گذشته زنی با حضور در شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران از مرد و زنی به اتهام دزدی اموالش شکایت کرد.

دام زوج شیشه‌ای جهت زنان مسافر

شاکی به قاضی قریب احمدزاده گفت: در خیابان منتظر تاکسی بودم که راننده پرایدی در حالی که زنی در صندلی جلو به عنوان مسافر نشسته بود، مقابلم توقف کرد. با گفتن مقصدم به راننده سوار شدم و او حرکت کرد. در میانه راه راننده عوض کردن مسیر دادکه به وی اعتراض کردم، ولی توجهی نکرد و در محله ای خلوت ماشین را متوقف کرد. بعد چاقویی را سمتم گرفت و با ترساندن از من خواست هر چه پول و اموال قیمتی دارم به زنی که کنارش نشسته تحویل دهم در غیر این صورت مرا با ضربه های چاقو می کشد و جسدم را در بیابان دفن می کند تا هیچ وقت خانواده ام جسدم را پیدا نکنند. از وحشت جانم پول، طلا، گوشی و کارت بانکی ام را به آن زن دادم. آنها سپس مرا از ماشین بیرون انداختند.

با تشکیل پرونده، تحقیقات جهت دستگیری زن و مرد سارق ادامه داشت تا این که زن دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایتی مشابه مطرح کرد. بررسی های پلیسی نشان می داد، سارقان فراری همان دو نفری هستند که پلیس در تعقیبشان است.

زوج شیشه‌ای جهت تامین هزینه مواد مخدر، زنان را در پوشش مسافر ربوده و با ترساندن چاقو اموالشان را دزدی می‌کردند. 

جست وجوها ادامه داشت تا این که دو روز پیش ماموران هنگام گشتزنی سارق زن را شناسایی کردند که او هنگام فرار با چندینه ماشین تصادف کرد و آخر متوقف شد.

متهم بعد از دستگیری با انتقال به پلیس آگاهی گفت: من 16 سال پیش با مردی که 30 سال از خودم بزرگ تر بود و همسری بیمار داشت، ازدواج کردم. او مدام مرا اذیت می کرد حتی با به دنیا آمدن دخترمان اخلاق و رفتارش عوض کردن نکرد. شش سال پیش هوویم که تحت درمان بود حالش خوب شد و شوهرم مرا طلاق داد. بعد از این ماجرا گرفتار اعتیاد و مصرف شیشه شدم. پنج سال پیش، یک روزکه جهت مصرف شیشه به منزل دوستم رفته بودم با مردی معتاد که سارق بود، آشنا شدم و بعد از مدتی او مرا به عقد موقت خود درآورد. هزینه زندگی مان را با همان بعد اندازی که از زندگی گذشته ام داشتم، تامین می کردیم. اعتیاد شوهرم زیاد شده است بود تا این که به زورگیری رو آورد. او مرا هم مجبور می کرد در ماشین بنشینم تا طعمه ها راحت تر سوار شوند.

با اعتراف این زن، تحقیقات جهت دستگیری شوهرش و رازگشایی از دزدی هایشان ادامه دارد.

دام زوج شیشه‌ای جهت زنان مسافر

واژه های کلیدی: ماشین | مسافر | اعتیاد | راننده | تحقیقات | دستگیری | در ماشین | پلیس آگاهی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs